WOLONTARIAT

w Domu Pomocy Społecznej w Nakle Śląskim

Strona główna 9 Wolontariat

Zostań Naszym Wolontariuszem

W działania Domu można włączyć się w różnorodny sposób. Jednym z nich jest działanie w ramach wolontariatu czyli pomocy drugiemu człowiekowi, wypływającej z potrzeby serca. Jego podstawą bowiem, jest dobrowolność. Zapraszamy każdego, kto chce poświęcić swój czas i podzielić się nim z innymi. Gwarantujemy profesjonalną pomoc i wsparcie w realizowaniu wolontariatu.

Oferujemy współpracę z zespołem wykwalifikowanych specjalistów, posiadających ogromne doświadczenia w wykonywanej przez siebie pracy.

Chcesz bezinteresownie i bezpłatnie nieść pomoc osobom niepełnosprawnym, skontaktuj się z nami:

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
prowadzony przez
Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia Św. Karola Boromeusza  w Nakle Śląskim

42-620 Nakło Śl.
ul. Główna 8
tel.: 32/ 284 32 34
e-mail: dpsnaklo@sgl.pl

Na czas zaangażowania w prace woluntarystyczne otrzymasz Umowę o Wolontariat. Jest to dokument doceniany przez pracodawców, gdyż cenią oni każdą aktywność kandydatów, jeżeli pozwala ona na zdobycie nowych umiejętności, jak w przypadku Fundacji Staszica. Wolontariusze są postrzegani przez pracodawców jako osoby gotowe do podejmowania nowych wyzwań, bezinteresowne, obowiązkowe, czy kreatywne. Działalność woluntarystyczna jest wyróżnikiem na tle innych aplikacji, co bardzo pomaga w znalezieniu pracy.

DOBRO POWRACA!