W taką piękną pogodę nie wolno siedzieć w domu .
Małymi kroczkami wyruszyliśmy dziś w poszukiwaniu wiosny i co…?
Znaleźliśmy ,
Kurki już pasą się na trawie,
Przebiśniegi odnalezione,
Bazie na stroiki również udało się zerwać,
a co najważniejsze SŁONECZKO NASZE świeci intensywnie.
Zachęcamy Was do spacerku, może gdzieś po drodze się spotkamy .



