Pierwszy tydzień ferii zimowych niestety dobiega końca, ale my nie zwalniamy…lecz aktywnie działamy. Tym razem braliśmy udział w zajęciach kulinarnych i przygotowywaliśmy pyszne piszingery kakaowe. Serdecznie dziękujemy Pani Oli, która przywiozła ze sobą termomiks z kawiarni Niebo w mieście Tarnowskie Góry. Z jego pomocą sprawnie i szybko przyrządziliśmy naszą własną nutellę. W końcu nie tak dawno, bo 5 lutego, był Światowy Dzień Nutelli. Większość z nas jest jej fanami. A Wy?



