Do tego wydarzenia przygotowywaliśmy się długo, wykonując ozdobne pudełka na słodkie upominki oraz ćwicząc role do humorystycznej inscenizacji pt. „Muzyczna moc życzeń”. Mowa oczywiście o Dniu Kobiet. Chcieliśmy, aby każda z naszych Pań poczuła się wyjątkowo podczas swojego święta i mamy nadzieję , że tak właśnie było. Dziś pragniemy złożyć życzenia wszystkim Kobietom. Życzymy Wam przede wszystkim zdrowia, wszelkiej pomyślności, miłości i szybkiego spełnienia marzeń…Wszystkiego najpiękniejszego!







