Dnia 11 maja odwiedził nas niemalże zaprzyjaźniony Teatr Edukacji i Profilaktyki z Uśmiechem z Krakowa. Wystąpili z przedstawieniem pod tytułem „Jaś Wędrowniczek”. Opowieść pełna humorystycznych zwrotów akcji wywołała na naszych twarzach szczere uśmiechy. Aktorzy z pozytywną energią angażowali nas do współtworzenia spektaklu, dzięki czemu dobrze się bawiliśmy. Spektakl ukazywał również głębsze wartości jak ciekawość świata, radzenie sobie z nowymi sytuacjami, odwaga, życzliwość oraz ukazał jak łatwo jest wplątać się w tarapaty gdy się nie chce słuchać rodziców czy opiekunów. Dziękujemy serdecznie za odwiedziny i z niecierpliwością wyczekujemy kolejnego spotkania.

