Choć w kalendarzu nadal wiosna, my poczuliśmy dotyk lata na wspaniałej imprezie zorganizowanej 26 maja przez naszych przyjaciół z Domu Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich. Zabawa w ogrodzie tętniła życiem i tęczą barw, gdyż imprezę nazwano Festiwalem Kolorów. Zaprezentowaliśmy się w barwach niebieskich, za to goście z innych domów mieli swoje kolory. Nie zabrakło różowego, żółtego, zielonego a nawet fioletowego. Skąpani w promieniach słonecznych daliśmy się porwać muzyce i roztańczyliśmy się wszyscy na całego. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą zabawę.
Z niecierpliwością wyczekujemy spotkania u nas…które już niebawem.


