Jak powiedział Walt Disney: „Podczas gdy w dzieciach nie znajdziemy zbyt wiele dorosłości, w każdym dorosłym znajdziemy mnóstwo z dziecka.” Część naszej osobowości to wewnętrzne dziecko, dlatego potrafimy być kreatywni i spontaniczni. Mimo tego, że Dzień Dziecka dopiero przed nami, my mieliśmy ochotę świętować trochę wcześniej. Zatem, wspólnie rozwiązaliśmy krzyżówkę, braliśmy udział w dyskotece, a także w ciekawych konkurencjach z maskotkami, chustą animacyjną i cukierkami – balonami. Zobaczcie sami…Życzymy Wam miłego weekendu oraz pięknego Dnia Dziecka!








