Pogoda nie zawsze nas rozpieszcza, ale staramy się korzystać z każdej wiosennej chwili. Niedawno obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi, a dziś świętujemy Dzień bez Śmiecenia, więc z chęcią wybraliśmy się do parku w celu zbierania śmieci. Cieszymy się, że udało nam się wrócić przed deszczem. Życzymy Wam dużo słońca, pozdrawiamy!



